WhatsApp
Telefon
  • Fetih, Çifteler Sk. No:20, 42030 Karatay/Konya
Halı Yıkama

Halı Yıkama

Hali yikamada uzmanlasmis ekibimiz ile Makine, El dokuma, Çin, Ipek halilariniz ve Kilimleriniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alinarak fabrikamizda memnuniyet garantisi altinda yikanmaktadir. Tecrübemiz ve hizmet politikamiz dogrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayiz.

Hizmetimiz, halilarinizin cinsine göre siniflandirilmaktadir. Bunun nedeni ise, her halinin cinsine göre farkli yikama metodu, farkli ilaçlama ve farkli uygulamaya tabii tutulmasidir. Her cins halinin kendine has bir özelligi bulunmaktadir ve bu özelligini, degerini yitirmemesi amaciyla her hali en ince ayrintisina kadar incelenir ve yikama islemine alinir. Makine, Shaggy, Isparta, Bünyan, Hereke, Ladik, Iran, Afgan, Yörük, Hint, Nepal, Çin, Ipek, Antika halilariniz ve Kilimleriniz mikroplardan, kirden ve lekelerden arindirilarak, aldiginiz ilk günkü yenilige ve parlakliga kavusturulur.

Halilariniz evinizden ücretsiz servisimiz ile alinirken kaç adet hali alindigina dair, personelimiz imzali müsteri fisi takdim edilir. Daha sonra halilariniz teker teker numaralandirilir, etiketlendirilir ve her hali cinsine göre kayit altina alinir. Fabrikamiza ulasan halilariniz kirli hali bölmesine alinarak yikama asamasina baslanir. Hali yikamanin temel asamalari toz alma, yikama, durulama, sikma, kurutma, kalite kontrol ve paketlemedir. Bu asamalar halinin cinsine göre ufak farkliliklar gösterebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.